Malownicza Wisełka – wakacje nad Bałtykiem

Piękna, malownicza miejscowość, w której warto się zatrzymać i uczynić z niej bazę wypadową, z której będzie można wyruszyć w inne rejony położone w niedalekiej odległości od niej, to Wisełka. Jest to sympatyczna, przyjazna, urocza wieś położona w północno-zachodniej Polsce. Z niej niedaleko mamy do innych miejscowości turystycznych, które pozwolą nam odpocząć, zrelaksować się i pogłębić naszą wiedzę z różnych dziedzin. Wisełka i jej baza noclegowa są w ciągłej rozbudowie, a wszystko dlatego, że ruch turystyczny z roku na rok jest tu coraz większy, bo coraz więcej ludzi ceni sobie spokój, ciszę, możliwość prawdziwego relaksu i wypoczynku, a nie każdy lubi spędzać swój czas w miejscowościach o większym znaczeniu turystycznym, ale też i hałaśliwych, niejednokrotnie przetłoczonych. Noclegi w Wisełce [➬] są polecane przez rodziny z małymi dziećmi, osoby starsze, ale i młodsze, wykończone stresem, którego na co dzień doświadczają w pracy. Warto jest wybrać się tutaj samochodem, ponieważ pojazd ten może przydać nam się niejednokrotnie, kiedy będziemy chcieli zapoznać się z atrakcjami turystycznymi i możliwościami dostępnymi w innych miejscowościach, położonych nawet o 20 kilometrów od naszej Wisełki. A zdecydowanie warto jest to uczynić, bo okolice te na brak atrakcji przyciągających turystów nie cierpią!

Bardzo blisko Wisełki, bo w odległości 6 kilometrów, położona jest stara wieś letniskowa Kołczewo [https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%82czewo]. W niej znajdują się dwa obiekty, na które warto zwrócić uwagę – pole golfowe, jedno z największych na całym wybrzeżu oraz neogotycki, niegdyś do cna zrujnowany kościół. Nieodległe Międzyzdroje również mają wiele do zaoferowania. Warto jest zarezerwować przynajmniej jeden dzień na zwiedzanie jego atrakcji. Zacząwszy od Promenady Gwiazd, która jest wręcz koniecznością i obowiązkiem każdego turysty, poprzez Gabinet Figur Woskowych, na Zagrodzie Żubrów kończąc – jest tu naprawdę wiele do zobaczenia! Czy Wisełka może spełnić oczekiwania turysty? Naszym zdaniem – tak! Warto jednak pomyśleć o rozsądnym środku transportu, dzięki któremu będziemy mogli przemieszczać się bez większych problemów, bo cała okolica zdecydowanie obfituje w atrakcje, jakich pominąć byłoby niewskazanym. Serdecznie zapraszamy i polecamy każdemu, kto liczy na udany i wyjątkowy urlop, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>